LADIS

Zánet stredniho ucha ?

Ahoj, mam strasne bolesti v uchu jako kdybych ho mel zalehle a hodne me to tam boli. Nevite co to muze byt ?
Doplňuji:
Co to muže být ?? Strašně to bolí

Odpovědi
XFresh1

mněl bys si zajit k doktorovy treba usni pohotovost
Doplňuji:
mněl(a) bys si zajit …

Lorrien

Ahoj,
ano, může to být zánět, jedním z příznaků je zaléhání uší. Zajděte si k doktorce, napíše Vám antibiotika. Do té doby se šetřete, snězte nějaký paralen, ať Vám nevystřelí horečka, můžete nosit i nějaké klapky na uši nebo čepici a hlavně nebuďte v průvanu.

Questman

Bože… Tak tohle ti fakt nezávidím, když si vzpomenu, jak mi doktorka jako malému propichovala uši..... To je jedna z nejhorších bolestí co znám :((

K otázce, ano může to být zánět středního ucha ale radím ti se modlit aby nebyl.

Jádrohlod

Nečekej na nic a fofrem na ušní. Takže rychle k doktorovi . Lépe než k doktorovy.To je fuj…