bolak

Je možný si nastavit mobil tak, aby mi nikdo nemohl volat, ale esemesky mi normálně chodily?

Doplňuji:
Bedy: A to přesměrování je zdarma a esemesek se to teda netýká?

A co kdybych to chtěl případně někdy nastavit obráceně, můžu si přesměrovat esemesky a hovory normálně přijímat?

Nejlepší odpověď
Bedy

Ty se zase nevíš, co bys, viď?
Pokud si dobře pamatuju, jde to všechno řídit přes čísla – vytočit 359999*11# no a pokud by tě to už omrzelo, což tipuji tak do týdne, tak vytoč #35*11#.
Jinak to 9999 platí pro O2, u T-Mobile a Vodafonu to tuším bylo buď 0000 nebo 1111.
Opravdu si to už nepamatuju a děláš to na vlastní riziko (možná varování pro příště – nevymýšlej blbosti jak malé dítě).

Možná, že dneska to už jde i přes samoobsluhu operátora nebo existují aplikace, které příchozí volání automaticky blokují (v případě chytrých telefonů).
Doplňuji:
Nebo mě ještě napadlo nastavit přesměrování na neexistující číslo. Možnost přesměrování najdeš v menu mobilu v nastavení hovorů/volání.

Další odpovědi
mosoj

Vypnout a jednou za den zapnout.

NE
Doplňuji:
Jeďině tak, jak říká mosoj

beer

Mám to v Nastavení-Hovory-Správa hovorů-Omezení hovorů, pak zvolím Všechny příchozí. SMS chodí, vyzkoušeno.

Mc Merkurion

co takhle nastavit odmítnutí všech hovorů?