Avatar uživatele
bolak

Je možný si nastavit mobil tak, aby mi nikdo nemohl volat, ale esemesky mi normálně chodily?

Doplňuji:
Bedy: A to přesměrování je zdarma a esemesek se to teda netýká?

A co kdybych to chtěl případně někdy nastavit obráceně, můžu si přesměrovat esemesky a hovory normálně přijímat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, gagaga před 3840 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Ty se zase nevíš, co bys, viď?
Pokud si dobře pamatuju, jde to všechno řídit přes čísla – vytočit 359999*11# no a pokud by tě to už omrzelo, což tipuji tak do týdne, tak vytoč #35*11#.
Jinak to 9999 platí pro O2, u T-Mobile a Vodafonu to tuším bylo buď 0000 nebo 1111.
Opravdu si to už nepamatuju a děláš to na vlastní riziko (možná varování pro příště – nevymýšlej blbosti jak malé dítě).

Možná, že dneska to už jde i přes samoobsluhu operátora nebo existují aplikace, které příchozí volání automaticky blokují (v případě chytrých telefonů).
Doplňuji:
Nebo mě ještě napadlo nastavit přesměrování na neexistující číslo. Možnost přesměrování najdeš v menu mobilu v nastavení hovorů/volání.

Upravil/a: Bedy

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Vypnout a jednou za den zapnout.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
4512

NE
Doplňuji:
Jeďině tak, jak říká mosoj

Upravil/a: 4512

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Mám to v Nastavení-Hovory-Správa hovorů-Omezení hovorů, pak zvolím Všechny příchozí. SMS chodí, vyzkoušeno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

co takhle nastavit odmítnutí všech hovorů?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek