VJ

Je možnost získat peníze zpět, když jsem koupila v kamenné prodejně Reserved dárek, ale nesedí?

Minulý týden jsem koupila dzinovou bundu v obchodním centru Letňany v prodejně Reserved jako dárek, bohužel ovšem nesedí, a tak bych chtěla bundu vrátit, bunda je ve stavu, jako když jsem ji kupovala, s účtenkou a lístečkem. Je možnost vrátit nějak tuto bundu anebo ji reklamovat, abych získala peníze zpět??

Nejlepší odpověď
Hlada

Ze zákona nelze. Jestli ji obchodník vymění, bude to projev jeho dobré vůle.

Další odpovědi
nyjono

Možnost je, ale vše záleží na vedení prodejny.
Povinnost to není.
Větší šance je, když vemeš jiné zboží výměnou, než peníze zpět.

Dochy

Podle mně zákonný nárok není. Záleží na obchodních podmínkách prodejce, příp. ochotě prodavače…

elkon

Vrácení ze zákona ne, ale výměna ano.