Boy 13

Je možnost, že se mi někdy dostane do ruky stejná bankovka, ktrrou už jsem někdy měl?

Kdybych si sledoval a zapisoval každé sériové číslo bankovky (třeba 100 koruny) a pokaždé si to kontroloval, myslíte, že je gu pravděpodobnost, že by se ke mně znovu dostala stejná bankovka, kterou už jsem kdy v minulosti držel?

Odpovědi
marci1

Teoreticky tu ta možnost je, ale prakticky asi ne. A z toho sledování a kontrolování by se asi jeden zbláznil! 🙂

Ušel ventil

Možná jo ,
tady dali na minci GPS a sledovali ji kam putuje ,
https://gispor­tal.cz/projekt-gps-mince/