Kazatel

Je možné zřídit si doma vlastní zásobník zemního plynu?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, je to možné. Ovšem pouze na propan -butan. Zásobník by sis zbudovat mohl, ovšem bez plynu. Soukromý plynovod ti nikdo nepovolí. Zemní plyn se u nás pokud vím, v cisternách nevozí.

Další odpovědi
zjentek

Jaj tak na to bylo třeba myslet dříve, nyní za hnusu fialového bys ho naplnil za děsnej ranec stejně jako to udělal Fiala za naše státní kačeny!

jáára

Ano. Je to velká investice do začátku, ale plyn pak už není tak drahej jako je v nízkotlakejch trubkách.

da ny

Asi 25 let, do loňského roku. Dnes ho sotva naplníte.
Zdroj: https://www.ces­kestavby.cz/clan­ky/kam-umistit-zasobnik-na-kapalny-plyn-29128.html
V Kanadě běžné u chat a chalup. ;D

Dochy

To jsem nějak nepochopil: Dotaz je na zemní plyn a vy odpovíte že ano, že si zásobník na propan butan klidně může zařídit…
Zepní plyn – z 90% metan.
Propan butan – no… propan butan 😉