tomvot99

Je možné získat znalosti ze střední školy bez nutnosti maturity?

Zajímá mě, zda je možné studovat střední školu bez nutnosti chodit na státní předměty typu Čj, matika apod.? Zajímám se o obor, ale nechci maturitu. Nezajímá mě studovat dál základní státní předměty a rád bych docházel jen na ty oborové. Je to možné, nebo v takovém světě nežijeme?

Odpovědi
Arne1

Znalosti jsou zapotřebí komplexní a v souvislostech.

Reganois

Na střední škole je počítána docházka, která je jednou z podmínek ke klasifikaci.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.