Anuket

Je možné, že se už komáři „probrali“?

Za normálních okolností bych to snad ani nezaznamenala, ale když jsem se ráno probudila, měla jsem na jedné ruce snad šest velkých opuchlin, přesně tak mi reaguje kůže na vpich komárů… Tak mě napadá, to už to zase lítá? Není na to ještě příliš brzo? Vždyť teplota kolísá stále okolo nuly. Nebo už jste to také někdo zaznamenal?

Nejlepší odpověď
www

Je to možné.
Nejedná se ale o novou generaci, nýbrž o samičky, které ve vhodných podmínkách přezimují a proto již nyní mohou být aktivní.
Studium

anonym

Fuj, až ve mně hrklo, než jsem to rozklikl.
Když je to v aktualitách, tak nejžhavější aktualita je dnešní sjezd ČSSD a komáři je jedna z přezdívek komančů, komoušů a dalších perliček lidové tvořivosti.
Příště prosím do správné rubriky Zvířata, případně ještě tak Příroda.