kaceeenka

Je mozne, ze se mi oddalila menstruace, kdyz jsem pila 4dny predtim vodu s citronem?

Nejlepší odpověď
annas

Já zkušenosti nemám, ale na stránce doktorka.cz píší uživatelky, že je možné tímto způsobem oddálit menstruaci. Samozřejmě závisí na množství citronu. U každé dívky či ženy tato terapie jinak zabírá.

Další odpovědi
1popelka1

Říká se, že citron(- kyselé) oddaluje menstruaci, takže možné to je.
Mám to i osobně vyzkoušené a zelí a citron konkrétně na mě zabírají, ale znám mnohem více žen, na které ne. Je to individuální.
Doplňuji:
Vlastní recept – 2 až 3 dny před piji šťávu z jednoho citronu denně. Ale někomu se z toho zvedá žaludek a překyselení není taky nic moc.
Pak je ještě možné pro oddálení použít Norethisteron nebo pokračovat v používání antikoncepce bez vynechání sedmi denní pauzy. Obojí je na předpis.