Je možné,že muslimové jsou v podstatě hrozba?

http://www.ty­den.cz/rubriky/zah­ranici/evropa/nor­sko-muslimove-sikanuji-zidovske-spoluzaky_163121­.html
Nemyslím tím víru jako takovou.Ale lidi.

Nejlepší odpověď
Dmitrij

Jsem z muslimské země (byť světské) a mám s tím své zkušenosti. Poslední dobou se mnozí místní muslimové začali radikalizovat. V internetových a osobních diskusích dávají jasně najevo, že lidé ostatních náboženství jsou pro ně podřadní (o ateistech nemluvě – ti špinaví neznabohové by měli všichni viset), Evropě a Americe neříkají jinak než zhýralá a zvrhlá (a na otázku „Proč tam lezete jako včely na med?“ se ohánějí přikázáním Mohameda aby se šíříli po celé Zemi), každá „poctivá“ žena nesmí pracovat a musí sedět doma (a ta, která nenosí nikáb se automaticky stává k..vou), děti by neměli chodit do škol, jenom do těch islámských a podobné divoké nesmysly. A hlavním snem a cílem této šlechetné společnosti je celosvětový chalifát – prapor islámu musí vlát nad každou zemí. Vyvodit z toho závěry můžete sami.

Další odpovědi
annas

Muslimové by měli dodržovat zákony země,v níž žijí. Nedodržují-li je, měly by tresty platit i pro ně. Ani u nás nemáme vyřešený problém s určitou menšinou…

Když si občas přečtu internetové diskuze, jsou zaměřené protiislámsky. Ale myslím si, že s muslimy žijícími u nás nemáme poozitivní ani negativní zkušenosti. Takže nás „ohrožují“ zprávy z tisku či televize? Jsou opravdu objektivní? Nevím.

Židé rovněž nebyli ve světě moc oblíbení, žili po svém, odlišovali se způsobem oblékání, pronikali do finační sféry … Také se o nich tvrdilo, že chtějí ovládnout svět… Stali se obětí pogromu, masové hysterie, největší genocidy…

Ale určitě špatná intergrace muslimů a extremismus jsou nebezpečné, ale neměly by vést k jakékoliv hysterii, která dokáže podnítit ještě větší nenávist… Těžko říct.

anonym

nebezpečná je jejich fanatická víra,přesvědče­ní,touha mstít se a uplatnovat jen své zákony

Bumbes

Já si zase naopak myslím, že hlavně je nebezpečná jejich demagogická víra, ale lidé jsou normální jako my.
Doplňuji:
Zneužití (využití) islámu ve jménu fanatismu:
http://mediao­islamu.cz/2009/fit­na-ceske-titulky/

KdoSiOdJinud

kdysi jsem videl video o zachovani kultury – tam se pravilo, ze jestli ma byt zachovana kultura, pak musi mit rodina v prumeru vice jak 2,11 dítěte (aby si deti meli koho brat atd…)

cesi maji prumer na rodinu 1,44 ditete > muslimove myslim okolo 10 :o)

tato problematika je znama, nemecko vyhlasilo oficialne, ze v roce 2050 bude na 99% muslimskym statem, atd…

nejakej muslimskej cicmunda zahlasil, ze pro dobyvani sveta neni dulezite mit mec v ruce, staci se rozmnozovat

to video jsem nasel jen v AJ – DURAZNE DOPORUCUJI ZKOUKNOUT

ODKAZ NA VIDEO S TITULKY: http://www.you­tube.com/watch?v=74i­Yg1SQREo

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=6-3X5hIFXYU&fea­ture=related

led

Je všeobecný názor v živočíšnej ríši: Kto je iný, ako ja – je nebezpečie. U ľudí je to zvláť zdôraznené rodielnym pohľadom na svet.
Veď podobne znie heslo: Kto nejde s nami, ide proti nám.
Skúste sa nad tým zamyslieť.