Banán94

Je možné, ze mi roste moudrák pod jiným zubem, když mám na čelisti jenom 7 míst?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Ano, je to možné. Bráchovi rostl dovnitř úst a musel s tím na operaci.

Další odpovědi
anonym

Ano je to možné, rostou mi spodní osmičky podobně jako Lamalam, ale ještě se neprořezaly a doufám, že se ani nikdy neprořežou, a že s tím nebudu muset na operaci zaživa, jak mi po retgenu zubaři líčili.

isteron

Ja som zažil takýto prípad sám, vo veku 10 rokov. Poviem Vám, bola to taká bolesť, že som sa váľal na tráve po ihrisku, na návšteve. A trvalo 12 hod. kým som sa dostal k lekárovi. A nasledovali ešte 4 návštevy, s patričným ošetrením u zubára.