lusy116

Je možné, že nně vlivem chloru nebo sava v bazénu rychleji rostou nehty a vlasy?

Zdravím,tahle otázka mě už dlouhou dobu vrtá v hlavě…Jaký názor na to máte vy ?

Původní

Je možné že mě chlorém nebo savem z bazénu rychleji rostou nehty a vlasy ? :O

Odpovědi
Drap

Myslím že ne. Chlor, /je i v savu/ podle mne neurychluje růst nehtů a vlasů. Možná to bude způsobeno ročním obdobím. V létě rostou vlasy a nehty rychleji než v zimě.

mosoj

Na chlorňan zapomeň, baštíš hodně vápníku a vitaminu D.
V čem ? To už musíš vědět ty.

lusy116

Vážně netuším,den před tím než jsem šla do bazénu jsem si ostříhala nehty a když sem vylezla zhruba po dvouch hodinách měla sem nehty zase dlouhý.

Drap

V tom musí být něco jiného. Za dvě hodiny nemohou nehty znatelně povyrůst. Bylo by to proti přírodě.
Doporučuji nový, dvouhodinový pokus.