iceT

Je mozne,ze kdyz jeste dnes nekdo lezi na jipce,aby ho zitra pustili domu?

Manzel jedne zname vypil buhvi jaky sajrajt a nasledne na to si pichl do bricha nuz,byl prevezen do FN a lezi na jipce na kapackach a osetrujici lekar rekl,ze ho zitra asi pusti domu.Nemel by nahodou jeste v nemocnici zustat,aspon do doby nez mu bude opravdu dobre?Me se to zda velice brzy ho ted poustet.

Doplňuji:
Dekuji vsem za odpovedi

Nejlepší odpověď
SinceX

Neměli by, ale protože je JIP-ka, spíše pro akutní případy, a v nemocnici mají narváno pacienty. Můžou ho poslat zpátky domů na domácí šetření. Sice nechápu, jak si může manžel sám píchnout do břicha nůž, ale to si radši nechám pro sebe..:) Doufám, že se uzdraví a bude příště myslet..:)

Další odpovědi
Miroslavst

Lékařská věda jde dopředu mílovými kroky. Co nevidět tě vyléčí dřív než budeš nemocná. Ono lůžko na jipce něco stojí a bohužel v dnešní době se šetří kde se dá.

panenka

Ano je to iceT možné u nás v Nemocnici se propouští i v Sobotu dopoledne hned po vizitě.

elektrikář

Zřejmně lékař posoudil že už může, je spousta dalších pacientů kteří intenzivní péči potřebují víc. Dotyčný by mněl spíš na psychyatriji.