Avatar uživatele
mujbro

Je možné že jsem těhotná?

Je mi 15, jsem holka. Dnes mě můj kluk 4× vyprstil. Honila jsem mu ale nevystříkl. Jenže mě strašně bolí podbříško ale za mě nic špatného neudělal. Je možné že můžu být těhotná, nebo to spíše má nějakou jinou přičinu? Doplňuji že menzes mám dostat až za 6 dní a mám to pravidelné.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Savier před 64 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cappuccino

Ty mas prazdniny a dlouhou chvili, vid?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Tak počkat, trocha si to ujasněme. Bo ty si nějaká tajnůstkářka. Štyry prsty dovnitř, nebo 4× bylas? Trochu to osvětli, jsem jedno velké ucho. Jinak ti není možné správně poradit.

A těhotná máš být z čeho, jako? Když nevystříkl, tak od žádnýho stříkance nemohl mít ani ty svý prsty, takže? Jak, jako, těhotná??? To myslíš, že zapadneš ze špíny za nehty a tak různě a podobně? Probíralas někdy s někým pohlavní život a intimitu, nebo zatím trénuješ jen prstíky a hoňku, než teprve ztratíš slovíčko na téma sexuální výchova? 🤷‍♂️😮

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Filip84

  1. Zajdi do Kauflandu, maj tam velkobalení šprcek za Kč 40.00 – kup jich deset! 😎
  2. Pokud nebyl penis ve vagíně, nebo alespoň někde u vagíny: holku nenaprcá! 🙄
  3. Neposkvrněný početí je domněnka. Krom umělého oplodnění ještě nikdo nevymyslel jiný způsob, kterak obtěžkat vyvolenou, než zasunutí penisu do vagíny. Chápu, život není krásný, ale prstem se na sviště fakt nezadělá! 😅
  4. Břich Tě bolí z toho, žes si to vsugerovala. Jdi oběhnout 5× blok, vykopej jámu 2×2m, a pak jí hned zaházej, a ono to přejde. Jestli ne: konsultuj svůj stav se svým lékařem nebo lékárníkem.

P. S. Jestli Ti je vážně patnáct, tak jsi pěkná guma, jako! 🤦‍♀️🤪

Jestli Ti je 12–13, což bych tak, zhruba, odhadoval, podle Tvýho vyjadřování, atp.: pusť si nějaký „Kino“, kterak to vypadá, když muž hodlá na ženě vykonat skutek. Myslím, že v dnešní době nemusím dávat návod, o jaký „Kino“ jde, a kde ho najít, že? 😈 Když už, teda, musíte ta anatomická cvičení praktikovat už v tomto věku. Jo, a kup ty šprcky! Hodně šprcek! 😎

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Udělej si těhotenský test nebo se obrať na lékaře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Zaobstarat si těhotenský test je vždy nejlepší způsob, jak odstranit veškeré pochybnosti o těhotenství. Ale z toho, co jsi popsala, je velmi nepravděpodobné, že jsi těhotná. Těhotenství může nastat, pokud dojde k pohlavnímu styku s ejakulací spermií uvnitř vagíny.

Bolest v podbříšku, kterou popisuješ, může mít mnoho příčin. Může to být následek dráždění z prstování, menstruační bolesti nebo něco jiného. Pokud bolest přetrvává nebo se zhoršuje, měla bys se obrátit na lékaře.

Je důležité, kterou metodu antikoncepce jsi použila, aby jsi předešla těhotenství a chránila se před sexuálně přenosnými nemocemi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Stříkat začne, až mu bude kolem 12 let. Jinak těhotná můžeš klidně být, bo neposkvrněné početí. Víš jak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tonda Káňa

Gratuluji! Už máš jméno? Něco podobného se stalo moji kamarádce, taky si myslela že to nic nebylo, ale nějak se do ní dostalo semeno aniž by o tom věděla, jako ty…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
da ny

Než se člověk pustí, do sexuálních hrátek, měl by vědět!!!!
znát!!!!
Ve škole jste se nic neučili, po lidském těle?
Nikdo z rodiny tě nepučil, nepodal informace?
Ptala ses?
Jak je to s početím, věděly mé děti od 6 let (přiměřeně k věku).
Děláš si tady z nás legraci?
Do knihovny, pro literaturu, v 15 letech netrefíš?
Jestli svůj dotaz myslíš vážně, tak na takové věci ještě nemáš!
Nejsi dostatečně zralá a vůbec ne dostatečně informovaná........

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy