*Anonymka*

Je možné za 2 měsíce zhubnout minimálně 10–15 kg?

Odpovědi
anonym

je to možné, ale není to zdravé, protože k tomu potřebuješ hlavně „zlatý vejce“, to jsou prášky, který z tebe udělaj pošuka během pár dní, bere to třeba Jiří Pomeje

ginze

Což o to, ono by to šlo, ale uvědom si, že je to pro tělo šok a navíc při rychlém hubnutí ztratíš spoustu svalů. Co víc, v 90% takových případů to člověk nabere zpátky (i s nějakými těmi kily navíc). Jestli chceš zhubnout do léta, hodně cvič a uprav jídelníček tak, abys nehladověla. Věř, že to bude mnohem lepší, než mít o 15kg méně a vypadat zchable :)

Mariuhana007

jojo da se to ale to bys musela:
1.Pohyb
2.Ztravé stravování
3.Pitný režim
4. Musís se vážně snažit a chtít