Rebeka S.

Je možné v zájmu zvířete chovat andulku při studiu na střední škole? Respektive kolik času je potřeba jí denně věnovat?

Chtěla bych si pořídit andulku, ale bojím se, že skrz studium bych se jí nemohla dostatečně věnovat. Vím, že o zvíře je nutné se starat, aby nestrádalo, proto nechci udělat neuvážený krok. Cca kolik času denně potřebuje takový pták moji společnost?

Nejlepší odpověď
Drap

Čím více, tím lépe. Na nutné zaopatření však půlhodinka, hodinka každý den bude dostačující.

Další odpovědi
Emefej

Obstarání potřeb zabere jenom několik minut, ale tvou přítomnost bude vyžadovat mnohem delší. Když jsem měl anduláka, vydržel mi sedět na hlavě o ozobávat brýle několik hodin denně. Když je dlouho sama, psychicky strádá. Když jich máš víc, zabaví se mezi sebou.

cappuccino

Bude studovat s tebou:-) Zkus ji najit obor, ktery ji bude bavit;-)