vas999

Je možné stáhnout hudbu z filmu bez filmu?

Občas se mi stane, že v nějakém filmu zaslechnutí nějakou hudbu, kterou bych si chtěl někdy poslechnout znovu. Filmy ale zabírají spoustu místa a než ten úsek najdu… Takže by mě zajímalo, zda se dá stáhnout jen ta hudba.

Odpovědi
Mc Merkurion

… dá se někdy stáhnout soundtrack …

gecco

Jistě…
😉
Stáhni si celý film a v editoru (třeba FormatFactory – http://www.pcfre­etime.com/for­matfactory/ ) z něj vyseparuj patřičný úsek audiostopy – a ten si pak ulož jako samostatný soubor…
😉

Tw!st

Nebo si stáhni shazam do mobilu, ten rozpozná tu hudbu s filmu a pak si můžeš stáhnout jen tu hudbu až budeš vědět jak se jmenuje

dr.luha

Natáhnout do Audacity (u filmu to chvíli trvá), roztáhnout stopu, vybrat požadovaný úsek, normalizovat a uložit vybraný úsek jako mp3.

Dochy

pokud tě zajímá jen ta filmová muzika, bez dialogů, střelby apod, hledej pod heslem „soundtrack“

Jugar1

Mám podobný problém,ale když se mi líbí,tak zkydlím film a tu hudbu si z toho filmu uložím.