Avatar uživatele
anonym

Je možné si auto sestavit z dílů?

Mnohé se dneska doma sestavuje z dílů proč bych si nemohl z dílů sestavit auto a potom jej zase rozprodat po dílech když už jej nepotřebuji. Nebo se výrobci bojí toho že by přišli o veliké zisky a tak nechtějí dodávat na trh auta která by si zákazník z dílů sestavil tak jako si sestavuji třeba PC?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3364 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Můžeš. Neni žádný problém. Jen snad ten, že tě vyjde několikanásobně dráž než nové auto a další náklady bude stát uvedení do provozu. Pokud se ti to vůbec podaří. Prodávat díly potom můžeš podle libosti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Co je to zase za otázku ??
Všechny díly si kup, není to přece problém (ví to každé malé dítě). Postav si auto (věřím, že to rozhodně zvládneš), výrobci to bude a je naprosto fuk, ty ho určitě neohrozíš. Pak si ho zase rozmontuj a prodávej jak zběsilej !
Ale HLAVNĚ - nejprve si udělej kalkul, na kolik tě ten geniální nápad přijde ))
P.S: Ony ty "díly" jsou při nákupu po jednom kusu mnohem dražší, to taky nevíš ?

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

A z čeho se skládá? Snad z dílů!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vyjde Tě to nesporně dráž, ale na druhé straně tím my na odpovědích vyděláme. Prosím, začni rovnou teď. Alespoň nějaký čas bude klid od Tvých nesmyslných otázek. To vážně nedokážeš vypotit alespoň jednu jedinou NORMÁLNÍ otázku?
Tak obejdi obchody a běž skládat autíčko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RedC22

Nechtěl bych studovat montážní manuály k dnešním autům. Navíc bys potřeboval hromadu speciálních strojů, nástrojů a přípravků. Už jenom svařit si tu blbou karoserii bude pěkná chuťovka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

kdybys řekl že si chceš poskladáat z dílů z aut malotraktor tak bych to pochopil ale skládat doma auto z objednaných nových dílů je blbost,auto které bys koupil celé např za 200táců postavíš za 500táců a pak na úřady technickou atd...A navíc kastle se jako náhradní díl neprodává,takže bys musel použít nějakou starou a to by asi poznali. Auto je sice stavebnice ale nevyplatí se ti to.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

ocko: mám dotaz, vážně myslíš že urážením otázek místních uživatelů a jejich napadáním zvýšíš tu zdejší úroveň, jak tu o tom stále hovoříš?

před 3364 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava