sowa

Je možné použít notářský soupis majetku k ochraně před exekutorem?

Exekuce se týká syna,který se mnou nebydlí a má shodnou adresu v OP.

Odpovědi
Fidel

Myslím si, že to není špatný nápad, ale ještě jsem o tom neslyšel… Pokud k vám příjde exekutor, tak budete tvrdit, že je všechno vaše a pokud vám něco zabaví, do protokolu na místě trvejte na tom, aby tam bylo napsáno, že s tím nesouhlasíte. Dále potom podáte excindační žalobu k příslušenému soudu, kde uvedete, co vám bylo zabaveno, že je to vaše a důkazy (účtenka, fotografie, svědectví atp.)…