Luxik

Je možné poslat poštou kapotu od auta na dobírku?

Nevím, zda je posílání balíků na dobírku nějak omezeno hmotností či rozměrem. Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Drap

Doporučuji poslat jako obchodní balík na dobírku. Doručí to do 24 hodin a vlezete se do všech limitú

Další odpovědi
baghira

Není omezeno, dobírku je možné připojit v podstatě k jakékoliv zásilce.

terry

Myslím, že lepší bude Radiálka.
Mám s ní lepší zkušenosti, než s poštou, co se podobných zásilek týče.
Popř. PPL či DPD.

hanulka11

Běžně je vidět na poště takové věci.

lexx

Ano, PPL do 24 hod. jenže adresát musí být při doručení doma jinak ihned pošlou zpět. Česká pošta to pár dnů podrží na svém úřadě a vyrozumí Tě, ale tam zas je hmotnost předmětu omezená na max.15 kg tuším.