relux

Je možné podat jakési odvolání proti rozhodnutí dopravního inspektora?

Dnes jsem uz po druhe delal zkousky na ridicak. Pred dvemi lety mi vzali ridicak a nyni jsem se rozhodl udelat si ho. Veskere fotmality (psychotesty aj. Testy) me staly nemalo penez. Dnes byla ale posledni sance k tomu aby mi ridicak dali. Inspektor nebo kdo to sedi vzadu me nachytal na banalitach. Ja si myslim ze byl proti me zaujaty. Muzu podat nejake odvolani proti tomu?

Odpovědi
Drap

Samozřejmě, odvolat se lze proti jakémukoli rozhodnutí, kteréhokoli úřadu. Můžeš podat i trestní oznámení. Ovšem v tomto případě si myslím, že je to bezpředmětné. Neznám sice všechny okolnosti, ale zřejmě si budeš muset řidičák dělat ještě jednou.

cukrar

Odvolávat se můžete, ale komosař není hlupák, a dokáže Vám, že má on pravdu

Edison

Tak pokud tě nachytal… tak asi věděl a asi se to skutečně stalo. Zákon nic jako banality nezná. Buď plníš, nebo neplníž. Hotovo. Co chceš? Ani nenapíšeš, jaké „banality“ to jako měly být.