Avatar uživatele
Registrovaný

Je možné odstoupit od smlouvy do 14 dní u T-mobile, když smlouva byla podepsána na dobu určitou přímo na prodejně?

Dobrý den,prodejce mě neseznámil před podpisem s podmínkami odstoupení od smlouvy, ani na smlouvě není nic ohledně toho, že jsem byla informována o tom jak odstoupit od této účastnické smlouvy a že jsem s tím byla seznámena. Žádný odstaveček s takovou informacní povinností na smlouvě opravdu není. Děkuji za zodpovězení dotazu.
Doplňuji:
Žádný odstaveček, že podpisem smlouvy na prodejně nemůžete od smlouvy už odstoupit. Tuto informaci jsem se dozvěděla až od operátorky, která reagovala na moji písemnou žádost o odstoupení od smlouvy do 14 dnů.

Odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Odstoupení od smlouvy do 14 dnů podle §53 OZ je možné pouze při uzavření smlouvy prostředky komunikace na dálku, které umožňují uzavřít smlouvu bez současné fyzické přítomnosti smluvních stran.


Avatar uživatele
Zlatý

Existují tzv. veřejně obchodní podmínky, na které se smlouva odkazuje

http://www.t-mobile.cz/…

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 2166
Zlatý standa 1252
Zlatý ivzez 932
Zlatý mosoj 679
Zlatý gecco 534
Zlatý led 532
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 433
Zlatý JájsemRaibek 400

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.