Rokio

Je možné obcovat s ovcemi?

Co za tohle hrozí?

zdroj obrázku: novinky.cz

Odpovědi
Drap

Možné je téměř vše. Ovšem byla by to zoolofie

elkon

No tobě by to bylo podobné, když máš takové choutky.

Filip84

Samotné slovo obcovat znamená s někým se stýkat, s někým jednat (obcovat s kým), případně být při něčem přítomen, účastnit se něčeho (obcovat něčemu).

Arciť i slovník Wiktionary (https://cs.wik­tionary.org/wi­ki/obcovat) uvádí, že obcovat s kým znamená také souložit, není tomu tak! Souložit se řekne obcovat tělesně. Je to logické: obcovat s kým, tj. stýkat se s někým, obcovat jak – obcovat tělesně, eo ipso, stýkat se tělesně, eo ipso, souložit. Jako „tělesný obcování“ označuje soulož Constitutio Criminalis Theresiana, například. Slovo šukat, například, nemá se souloží také nic společného, je to přenesený význam, slovo šukat znamená (česky! szukacz polsky má jiný význam!) lelkovat.

S ovcemi, tedy, můžeš naprosto v pohodě obcovat. Můžeš jim donést vodu, něco k žrádlu, můžeš s nimi obcovat tak, že je budeš hladit: s ovcemi můžeš obcovat rozličnými způsobami! 🙄

da ny

Je a dělo se…
PROČ si nenajdeš nějaké materiály sám,
když tě zajímá zvěrstvo 😉
Tak si třeba přečti:

Zoofilie, zooerastie, sex se zvířaty
Zoofilie vs. sodomie (bestialita)
Zoosexualita
Orientace na druh
Zooerastie – exkluzivní sexuální orientace na zvířata
Venkovská a městská zoofilie
Sex se zvířaty a právo v ČR
V České republice je trestná výroba a šíření pornografických materiálů popisujících, zobrazujících nebo jinak znázorňujících pohlavní styk se zvířetem
https://vibra­tory.net/sexy­pedie/zoofilie-zooerastie-sex-se-zviraty/
Český trestní zákoník nepovažuje zoofilii za trestný čin. Trestána by podle právníků mohla být jen podle paragrafu o týrání zvířat, ale pouze v případě, že by zvířeti bylo způsobeno nějaké zranění. Naproti tomu, ve Velké Británii hrozilo za zoofilii až do roku 2003 doživotí.
https://www.id­nes.cz/zpravy/zah­ranicni/nemec­ko-bundestag-sexualni-uchylky.A121128_180­026_zahranicni_pul

Mohou hrozit i problémy zdravotní. Mikroflora člověka je odlišná, od té zvířecí.

df

To je takový problém najít si holku? Třeba v Bohnicích. Raději budeš klátit ovce?

plebs

Záleží také jaké má ovce pohlaví