Spartaboy

Je možné nastavit KMPlayer tak aby přehrával náhodně hudbu ze dvou složek?

V těch složkách mám staženou hudbu z Tidalu abych ji mohl poslouchat offline. Je na to jeden freeware program.

Odpovědi
anonym

Umí to VLC přehrávač ( https://www.vi­deolan.org/vlc/ ):

  1. otevři VLC, v něm zobraz playlist / seznam sklateb (CTRL+L)
  2. myší do seznamu přetáhni obě složky
  3. dole v liště nejdřív aktivuj náhodné pořadí (tlačítko se zkříženými šipkami) a pak spusť PLAY>

… skladby z playlistu a tedy z obou složek se budou přehrávat v náhodném pořadí