honz:a

Je možné na přívlačový prut mivardi imperium spinning 7 až 22 gramů přidělat nějajou feedrovou špičku??

Doplňuji:
Jakou koli potřebuji přesné informace a rozměry.

Nejlepší odpověď
www

Možné je samozřejmě vše, já bych to ale nedělal.
Prut musí mít stejnou a rovnoměrně rozdělenou akci v celé své délce, což je důležité jak při náhozu, tak i zdolávání ryby. Uvažovaným zákrokem se to ale změní, přinejmenším bys o špičku mohl brzy přijít.
Názor

Doplňuji:
Jen si představ zdolávání větší ryby s tak jemnou špičkou a nesouměrně tužším zbytkem prutu! O nejistých zásecích nemluvě 😉
Kdysi jsem cosi podobného také vymyslel a přišel o prut i rybu 😁

Další odpovědi
Lamalam

Zeptej se raději u specialistů.

Zdroj: http://www.mrk.cz/