Je možné, i přesto, že se lítá do kosmu, aby jeden zdejší uživatel během dvou dnů otočil Itálii tam i zpět?

V Itálii si dá pivo Hitlerbier a na druhý den už tady opět opruzuje?

Nejlepší odpověď
gecco

Možné to je – má to ´na kraj´ Itálie cca 470 km, většinou po dálnici – takže za cca 4 hodiny může být tam, za další 4 zpět…
I s tím pivkem 10 hodin…
😉

Další odpovědi
arygnoc

možno to bude znieť divne – ale aj v taliansku majú internet.

😉

anonym

Všehno jde,když se chce,znám jednoho týpka,který byl hlavou na Marsu a nohama na Zemi asi měsíc(doba)a nezbláznil se ba naopak je na tom mnohem líp,než před tím jak proletěl atmosférou říkal,že měl tlaky v hlavě.

led

Nie je problém ráno v Prahe poslať deti do školy, pod Vezuvom si dať kávu a doma si s deťmi pozrieť večerníček…
Ozaj počuli ste už niečo o leteckej doprave?
Tak isto nie je problém komunikovať s vami na tejto stránke z opačnej strany zemegule, bez toho, že by ste to zaregistrovali… (teda za predpokladu, že nie ste tunajší admini, alebo hackeri, ostatní nevidia IP a iné detaily)

lexx

je, to kouzlo se jmenuje vrtulník, paradoxně některá mašina je levnější než pořádné auto, lambo, porsche nebo ferrari

anonym

ary, to nezní divně, hej i v Taliansku majú ten oni bazmek, ale kto u vie obsluhovať? Ten chumaj?

arygnoc

ja som tiež nevedel makarónsky ani mäkké f a fungovalo to. :DD

keď ono sa to dnes všetko dá ovládať i cez obrázky … to musí pochopiť i blondínka.

😉