Gonfaloniér

Je možné, aby dívka (viz popis) s nikým nechodila?

Už delší dobu znám jednu dívku. Jeden rok jsem s ní byl na škole ve stejné třídě. Teď je jí 21, podniká jako živnostník, je hezká, chytrá, z malé vesnice atd. Velmi přitažlivá a celkově příjemná.
Působila malinko nespolečensky. Alespoň ve škole. Jako, kamarádky tam měla, ale moc se nevybavovala.
Nevím o tom, že by s někým (někdy) chodila. Je možné, aby mladá, fakt hezká holka s nikým nechodila?
Vím, že vědět bych to měl spíš já, ale mně jde spíš o váš předpoklad, co si myslíte. Jestli si myslíte, jak moc je pravděpodobné, aby krásná, chytrá holka v 21 s nikým nechodila a pokud ne, tak proč? Jako, co by mohlo být důvodem.
A abych to doplnil, tak pěkná se nezdá jen mě, je hubená, zdravě vysportovaná, pěkná v obličeji, krásné oči i úsměv, příjemný hlas, není vulgární ani není nic, co by na ní bylo nějak takhle nepřitažlivé a odpudivé. Jednomu kamarádovi se taky líbila.

Samozřejme, její věc, ale tak jsem si říkal, že bych ji někam pozval. Ale už jsem ji delší dobu neviděl (kromě instagramu, to víte. Ale není tam moc aktivní). A kamarádi nejsme. Znal jsem ji spíš jen od vidění a hlavně z té školy.
Jde mi taky o to, že já například neznám asi žádnou (fakt pěknou) holku přes dvacet let, která by dlouhodobě s nikým nechodila, natož třeba vůbec. Normálně by mi to divné nepřipadalo, ale v dnešní době je to možná spíš takové neobvyklé. Holek znám vážně dost, některé kamarádky, obrovská spousta i známost – kamarádky přátel a ty, co znám od vidění, ale všechny s někým chodí nebo chodily a to už většina od 15 nebo 16 (max. opravdu od 17 let).
Jako mně by to nevadilo, že s nikým nechodila, spíš naopak (protože bych s ní možná sám rád chodil). Jen se ptám, jak moc je to pravděpodobné? Protože víte co… puberta a to mládí, zvědavost, objevování, pudy, navíc je opravdu, ale fakt velmi pohledná. A stydlivá taky není (i když možná trošičku nespolečenská, jak jsem zmiňoval, ale spíš ani ne).

Já vím :( nejjistější bude se jí zeptat, přesvědčit se osobně, ale i tak bych byl rád, kdyby někdo odepsal, co si myslí, jaký na to má názor.
Vše v dobrém a přeji Vám hodně štěstí. Případným odpovědím předem děkuji (samozřejmě taky ohodnotím).

Nejlepší odpověď
Arne1

Možné je všechno. I hezké holky mohou být nezadané, dokonce PRÝ častěji než ty obyčejné. Musíš to prověřit!

Další odpovědi
elkon

Když máš zájem o ženskou, tak musíš pro to něco dělat.Nějakým způsobem ji kontaktovat. Ty řeči tady ti nepomůžou. Musíš konat. Buď to vyjde, nebo nevyjde. Jiná možnost není.

Drap

Nevidím na tom nic tak zvláštního. Tvé informace taky nemusí být přesné, třeba někoho má, jen se o tom neví a skrývá to. Stejně tak nemusí s nikým chodit a důvodů může mít celou řadu. Pokud se jí nezeptáš, tak se to nedozvíš.

da ny

Nechápu Vaše divení, zbytečné „okecávání a filosofování“ v banální záležitosti.
A proč řašíte něčí „vztahy“.
Uvědomte si, že každý člověk není společenský, je introvert.
Každého neláká družit se s vrstevníky při bujarých /studentských) akcích.

1. Mnohdy je školní kolektiv nekohezní. Každý kope sám za sebe. Spolužačky(žáci mohou být povrchní. chybí společné téma./ Má dcera se neúčastnila brebentění o modě (hadry, šminky), neřešila co má kdo na sobě, kdo s kým, za kolik a proč. Pomluv se neúčastnila, alkoholových dýchánků také ne./
Když je člověk jiný, než stádo, je „podezřelý“ :)..
Mnoho „kamarádů“ na školní půdě nenajde. Jsou to spolužáci, e kterými se v rámci možností komunikuje. Na další mimoškolní „družbu“ to není.

2. Pokud je někdo OSVČ, bývá časově velmi zaneprázdněn. Veškerý jeho čas pohltí práce. Osobní aktivity/život jde nějaký čas stranou.

3. Velké množství mladých chlapců je povrchních, nezodpovědných, nestálých. Proč by si mladé děvče, které nemá ambice si „užívat“ mělo komplikovat žzbytečně život s nějakým „komplikovaným joudou“.

4. Třeba ještě nepotkala někoho, kdo by ji zaujal a chtěla mu věnovat svůj čas. 5. Možná se ještě necítí na to, aby se vázala v nějakém partnerském vztahu.
6. možná ji muži nezajímají vůbec. Může být jinak orientována.
7. S každým člověkem „nemlátí puberta o zdi“.
8. Pohledné a velmi hezké dívky to mívají těžké. Zájem /atak mužů je příliš velký. To odrazuje. Jiná si ho užívá/využívá. Na pěkné dívky si mnohdy „troufnou“ jen floutkiové a hajzlíci ⇒ špatné zkušenosti, odrazují. Někteří chlapci si netroufají. ATD. ATP.
Svěřil jste se nám, ale…..
Pokud máte o dívku zájem, zkuste ji zaujmout a uspět.
Přestaňte řešit její „vztahy“. Proč by Vám mělo vadit, že s nikým nechodila?
Nerozumím tomu.
Proč máte potřebu ji srovnávat s ostatními dívkami, vrstevníky, s davem.
Nad čím vlastně spekulujete a proč?

Justin1

Je možné že nikoho nemá, ale napsané na čele to nemá. Zkus to a uvidíš. Možná nezjistíš, jestli někoho má, ale spíš zjistíš, jestli o Tebe má zájem, nebo nemá. Záleží i na tom, jak je otevřená novému vztahu a jak jsi jí sympatický. Já jsem to takhle s holkama zkoušel celkem 18 let (buď rovnou odmítnutí, nebo nejpozději po třetí schůzce konec), než to vyšlo (vyšlo to dokonce tak, že teď jsme rodina s dvěma dětmi), ale snad Ti to až tak dlouho trvat nebude.

Dochy

Ano, je to možné.

mosoj

Tak jsi se vykecal? Můžeš na to jít! Sem to určitě nepatří.