Alča M.♥

Je možné, aby měl Burunduk radši jednoho ze svých spolubydlících více než druhého?

.....a pozná, kdo je jeho majitel?

Nejlepší odpověď
anonym

No-majitel…raději bych se nazývala chovatelem.Pokud spolubydlícím máš na mysli člověka,je pravděpodobné,že ten kdo se stará,krmí a ošetřuje bude jej mít burunduk-nebo jiné zvíře „raději“.Pokud byl myšlen jiný spolubydlící burunduk,záleží na pohlaví.Kdo si zvíře zaplatil nebo jej obdržel jako dar a je tedy majitel zvíře nepozná…:D

Další odpovědi
beer

Ano, je to běžné. Většinou jdou zvířata raději za tím, kdo se jim víc věnuje, hraje si s nimi, krmí je atd.
Zkušenost