nedostupný

Je moje přítelkyně těhotná?

Zdravím, měli jsme s přítelkyní sex bez kondomů. Přítelkyně nebere HA. Po chvilce sexu jsme ale přestali (ano, je to tak). Tím pádem nedošlo k žádné ejakulaci ani do ani ven. Avšak, přítelkyně má nyní 2 dny zpoždění s menstruací, máme se bát nebo to může být kvůli stresu, něčemu jinému? Díky.

Nejlepší odpověď
mosoj

Klidně může, byť zde Drap tvrdí něco jiného. Sperma může odcházet během styku i bez ejakulace. Pravděpodobnost je malá ale je.

Další odpovědi
Disraeli

Může být, nemusít být, já to nevím. :D
Zpoždění zase nic nemusí znamenat a není to nic nezvyklého. Každopádně spermie bývají i v preejakulátu – takže i z něho může přítelkyně otěhotnět (to ale hned neznamená, že těhotná je).
Dočkej času… A ať si udělá test.

Drap

Rady z nás to asi nikdo po netu nerozpozná. To nejde. Pokud nebyl ejakulát nemohlo dojít ki oplodnění. Toto se stalo pouze jednou, a to tenkrát nad Betlémem vyšla hvězda,

Dochy

Považuješ nás za distanční gynekology, abychom to poznali přes křišťálovou kouli?
Málo pravděpodobné, ale možné. A obejde se to i bez té hvězdy.

JežíšKristus

Drap poskytl velice kvalitní odpověď. Kvituji.