OmylCZ

Je mocnější Čína, nebo NATO?

Kdo je podle vás mocnější?

Odpovědi
Rokio

Určitě NATO.

Srovnáváš ale nesrovnatelné. Čína je stát a NATO je seskupení mnoha zemí za účelem zachování míru.

zjentek

Když jsme byli mentálně řekněme ještě ne tolik zralí a také jsme nevěděli, kdo nás spasí v případě „kdyby něco“, zde v ČRdeli nás vždy učili na příkladu: Až poletí bigger asteroid srazit se se Zemí, tak ho rozstřelí/zachrání tě USA (po '89) případně Rusko (před '89) a NIKDO JINÝ natož pak nějaký Saddám Husain či kterýkoli jiný čičmunda s bohatstvím z nerostného bohatství 💁‍♂️💁‍♂️💁‍♂️, ovšem nepropadej panice masírka ti dnes a denně do podvědomí podsouvá informaci nezoufej až přijde správný čas trpění a katastrof my přijdeme a spasíme tě, osvobodíme a zachráníme 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️, osobně si vše vysvětluji tak že tuto „pozitivní“ atmosféru způsobuje inteligence ne však umělá nýbrž ta lidská. Děkuju.

Kelt

Asi Čína, protože i u nás ve městě jsou Číňané. A NATO se mohu víš co. Takhle jedna věc je kvantita, druhá organizace. Přece v pohádce Princezna se zlatou hvězdou má král Kazisvět mnoho vojáků, ale jeden voják prince Radovana vydá za 5 hloupých.

Pepa25

Zatím (naštěstí!) k jejich konfrontaci nedošlo, takže nelze říct. Ale samozřejmě, že doufám, že my, tzn. NATO.

Ericbeatric

There must be no loss of meaning or information in the translation of a website, therefore linguistic precision is essential. https://baseba­ll9.io/