lerak14

Je mi smutno z toho že jak kamarádi zjistili že zlatěnka má tolik prachů tak jen chodí a chtějí půjčit

co jim mám nato říct?sám od ní nic neberu a přitom mám kartu
kde můžu brát hodně
Doplňuji:
nejsou to moje peníze jen její každej chlap by mel met svoje peníze na pivo cigara a něco dát domů jeto těžké odpovědět ale to je pořád chceš
to nebo to nebo doveze hadry na nic a drahéjsem teplákovej typ

Nejlepší odpověď
anonym

vždycky se říká a bohužel je to i pravda že kdo má peníze má i hodně přátel,ale ve skutečnosti to přátelé nejsou,musíte dát asi rázně najevo že neste banka,možná to nějaký čas potrvá,ale časem budete mít klid

Další odpovědi
kropitko

dej kopačky zlatěnce,nebo kamarádům???

BENYTA

A jak to dopadlo?
Vzali se?