Avatar uživatele
Sofianna

Je mi 14 let a nemám peníze na veterináře

Dobrý den , je mi 14 a můj králíček dostává záchvaty, z ničeho nic začne mít křeče , neudrží se na nohou , třepe sebou , tohle se už párkrát stalo ale včera to bylo horší , jelikož mi je 14 tak si nemohu vydělávat a nemám peníze na veterináře, a bohužel mini rodiče mi to nezaplatí , prosím poraďte mi , nevím co mám dělat .

Zajímavá 0 před 615 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Když ti rodiče dovolili králíka, tak se musí postarat. Nebo řekni dědovi a babi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Čecho_slovák

Vypadá to na epilepsii. Pokud má takové záchvaty jednou za dva měsíce a déle, není potřeba medikace.

Zdroj: Vyjádření MVDr. který na epilepsii vyšetřoval mého pejska.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Popros kohokoli ve tvém okolí, ať ti se situací pomůže. Já nemohu. Poptávej v okolí, někoho soucitného tam určitě najdeš, to se klidně vsadím! Co třeba rodiče kamarádů? Vždy tam budou rozumní a nerozumní lidé, od dětí až po dospělé. Zkus ty kámoše, kámošky a jejich rodiče. PŘEDEVŠÍM se s vyslyšením pomoci VYHNI TĚM SVÝM, protože tito lidé (neplatiči) ti jedno řeknou a druhé udělají. V praxi to znamená, že ti slíbí (nalžou), že se o králíčka postarají, pak ho nechají „uspat“ a tobě sdělí, že nebyla jiná možnost. Hele, co se týká placení, tak v téhle zemi/ČRdeli nevěř nikomu, včetně rodičů, protože tě pravděpodobně stejně podrazí a udělají co je pro ně ekonomicky výhodnější, jako jsem popsal. Udělají to. Pokud z nich necítíš nijakou lásku k tvému králíčkovi( potažmo i tobě, neboť on je teď TVOU SOUČÁSTÍ), vyhni se jim v této záležitosti VELIKÝM OBLOUKEM a zachraň život- vezmi králíka k veterináři, ať poradí! Věř, někdo ti na to přispěje! Věř a běž! Žádej po cizích rodičích radu, přesně jako tady na poradně! Vyjde ti to. Hodně štěstí. (;

Dokázat správně „somrovat“ je pozitivní vlastnost, nikoli negativní. Jen nesmí býti zneužito. Hlavně nečti rady zdejších pragmatiků, nebo si uděláš ze života peklo a taky každému, kdo se v takovém životě objeví. BTW, na somrování stojí všechny příspěvkové organizace a podobné, včetně státních (i když zde je somrování zneužito tedy KRUTĚ) );

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Dělej si co chceš, my za tebe veterinu platit nebudeme. Rodiče jsou na počuni, protože buďto ti neměli králíka povolit, nebo to mají zaplatit.

Co jako s tím má kdo dělat?

Nejlépe dát králíka někomu, kdo se o něj bude řádně starat, tj. zaplatí i veterináře.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek