Janulko

Je mi 11 let, a jsem holčina. Co si mám přát k vánocům?

Chodím na sportovní plavání, ale všechno ohledně toho už mám.

Nejlepší odpověď
anonym

Třeba se ti to bude líbit více než zdejší kodex! http://media.al­za.cz/muj-mily-denicku-kluci-skola-a-dalsi-silenosti-d470872.htm

Další odpovědi
quentos

Především si přečtěte kodex (to jste měla učinit již při registraci!).
Když nevím, co si přát, tak se nechám překvapit, ne?

marci1

Ale dárek by měl být spíše překvapením, aby ses měla na co těšit. 🙂

kyselina 5

Všem: TOHLE TO MĚ NA VÁS ŠTVE! HLAVNÍ DŮVOD, PROČ SEM CHODÍM UŽ CO NEJMÍŇ. MÍSTO TOHO, ABYSTE NAPSALI, CO BY SE JÍ MOHLO HODIT, TU BUDETE VYSEJRAT S TÍM, JAK SI NEPŘEČETLA KODEX, AŤ SE NECHÁ PŘEKVAPIT, ŽE TADY TEN DOTAZ NEMÁ CO DĚLAT… TO BY VÁS ZABILO NAPSAT PĚT VĚCÍ, KTERÉ SE HODÍ KAŽDÝ HOLCE?

Janulko: Úplně tě chápu. Máma na mě taky tlačí, ať napíšu dopis Ježíškovi, aby věděla co koupit. Každej den si říkám, co bych potřebovala a jak by se mě to hodilo, ale když si to hnedka nenapíšu a při nakupování si to nepřečtu, tak to zapomenu.

Krémy – jeslti jseš pořád ve vodě… a teď na zimu se budou hodit taky.
Propisky, korektory… celej papírák :)
UNO H2O – karetní hra, uzpůsobená do vody
Kartáč na vlasy
Nový pyžamo a ponožky
Vodotěsný hodinky
Peněženka
Šperkovnice
Lampička
Gumičky do vlasů
Polštář

Spousta z toho, jsou blboviny z mého dopisu Ježichovi. Třeba se ti nic z toho líbit nebude.

Zkus si projít pokojíček a šatník a zjistíš, co by se ti hodilo. Hlavně si to všechno okamžitě napiš, nebo to hned zapomeneš.

alexandra

Kyselina má pravdu.Co tady melete 11leté holce o nějakém kodexu.Položila normální otázku,co si má přát k vánocům.Tak nevím,co je na tom špatného.Tak si přej Janulko třeba nějaké hadry nebo knížku na čtení,třeba ohledně toho plavání.Ale když budeš příště psát otázku,tak do nadpisu napiš jenom krátké znění otázky a teprve do toho dalšího okna se rozepiš,asi jsi chtěla napsat něco víc a nevlezlo se Ti to tam.Když tak to doplň.