jaja12345678

Je mezipřistání přestup?

Ahoj, zrovna plánujeme dovolenou a trochu jsme se zarazili. Chtěli by jsme se zeptat, jestli mezipřistání je přestup anebo jestli to je jen jakoby další „zastávka“, kde naberou další lidi a přestupovat nebudeme.
Díky.

Nejlepší odpověď
Kepler

Pokud cestuješ do Tramtárie s mezipřistáním v Magorpolisu, pak letadlo neopustíš a pokračuješ dál. Mezipřistání bývá pro doplnění paliva, případně pro výměnu části cestujících.

Další odpovědi
Edison

Jak říká Kepler. Jen si nejsem jist, jestli naprosto vždy zůstávají cestující v letadle a „nevyháněj“ je do haly. Asi jde o to, jak dlouhé má mezipřistání být. Ale ani tak, pokud se nemění číslo letu, bych to za přestup asi nepovažoval.

Lamalam

Pokud se nemění číslo letu, nejedná se o přestup. Při mezipřistání se někdy zůstává v letadle, ale někdy se jde do tranzitního prostoru, záleží na délce mezipřistání.