je mě víc než padesát pět let, jak dlouhá doba registrace na úřadu práce se nezahrnuje do výpočtu výše důchodu ?

Nejlepší odpověď
hanjimka

Sice asi nevím na co se přesně ptáte,ale mě po 4letech v celku na ÚP hnali do práce s tím,že víc se mi nezapočítává do odpracovaných let.Ale zase jsme byly s paní domluvené,že po 6 měsících mám přijít znovu a budeme zase pokračovat.Ale pozor to bylo před deseti lety a mohlo se to změnit.Asi nejlepší je tam zajít a s poradkyní se domluvit.