Savier

Je Markéta Pekarová Adamová dobrá politička?

Má na to stát se postavou, o které se budeme učit v dějepise?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Není to politička, ale levicová aktivistka, která nesnáší lidi a radostně boří cokoliv, co vždycky fungovalo. Ona zastupuje přesně ten důvod, proč je v 21.století nemožné se civilizovaně domluvit.

Další odpovědi
elkon

Ani politička, ani dobrý člověk.

Disraeli

😂😂😂😂😅🤣🤣 Ne.
😅😂🤣🤣🤣🤣
Je to bída. Ale zase z toho průměru nějak moc nevybočuje. Prostě bída. Ničím významná.

Klidně se o ní bude jednou učit, například v konkrétním oboru, jako dějiny moderní politiky. „Učit“ ve smyslu, že o ní bude nějaká zmínka a bude někde uvedena… Jako X dalších řadových politiků, kteří chvíli zastávali nějakou funkci. Tedy Pekarka jako předsedkyně PS a TOP09 (v době kdy byla jednou z vládních stran). To je tak vše. Tak jako jsou zaznamenání jednotliví prezidenti, premiéři, ministři, předsedové různých orgánů, guvernéři ČNB apod., tak bude „pamatována“ i ta Pekarka. Ale ničím významná, přínosná ani pamětihodná není. Jen zastává post a může být uvedena mezi desítkami až stovkami dalších průměrných politiků a funkcionářů.

aliendrone

Je to prostě jen politička, BEZ toho „olit“. 😉

Myslím, že je pravděpodobné, že její „třísvetrový“ výrok si již své místo v našich dějinách zajistil. 😕

jirka F

Ne, je mně celkově nesympatická je taková vychrtlá.Politička to rozhodně není.

Pepa25

Docela jo, ale na Kalouska nemá.
Ze současného předsednictva TOP 09 mi přijdou nejsympatičtější Czernin, Niedermayer a Jakob.

zjentek

Být tebou tak ten ženský rod si laskavě odpustím. Zvláště v případě Pekarové. V současné době takto můžeš snadno někoho urazit, to je hned 🤷‍♂️ (a také přijít k újmě a třeba být i stíhán).

plebs

Jak kdy a kde.
Podle mého odhadu by měl politik rozumět oboru ve kterém pracuje
pochopit že není neomylný
brát službu jako lidem nikoliv ke zbohatnutí
trochu čestný
vyslechnout názor jiných a neskákat do řeči
a hlavně než vypustí svoje moudra zapnout mozek

Kelt

Správně bych napsal: Markéta Pekarová Adamová byl politička v letech x – a zastávala tyto funkce. Ale zda to bude v učebnicích dějepisu, které se různě cenzurují, to nevím.

paul1

No -či v dějepise to nevím, ale už jsem zažil hodně politiků prolhaných, intrikářů, lidí vyloženě špatných a hloupých. Mezi ně určitě nepatří.

Filip84

Je, politička dobrá je. Je blbá, nemá vlastní postoj, názor, invenci: ideální politik! 😎