Gendero

Je loterie Sazka podvod, nebo je to pravda?

Nejlepší odpověď
elkon

Proč by to měl být podvod. Je to normální, státem povolená loterie. Můžeš se podívat do obchodního rejstříku firem. Ale při tvém dotazu to bude asi nad tvé síly.

Další odpovědi
Disraeli

Je to loterie. Jaký podvod? Vsadíš čísla a buď ti něco padne/kápne, nebo ne… vyšší pravděpodobnost je že ne. Ale je možné vyhrát pár tisíc, statisíc, milionů nebo i miliardu.
Sazka provozuje Sportku a zprostředkovává Eurojackpot. Kromě jiných, má toho víc., ale tyhle ty jsou nejznámější.
Naše nejrozšířenější a největší loterie – prostě sázková a soutěžní společnost. Podvod je to tak leda ve smyslu, že máš malou šanci na výhru (pokud nejsi jasnovidec… jako ty „paní“ věštkyně z youtube 😂). Loterie je légální, existující už tisíce let, provozovaná dokonce státy. Společensá hra, kde se sází většinou na nějaké odhady. Společnost má z toho příjmy, kdo uhádne nebo je blízko (nebo má nějaké kombinace atd), dostane dopovídající částku. To všechno podle stanovených, přesných pravidel.

Pepa25

Sazka není loterie, ale název společnosti, která provozuje sázky a loterie od r. 2011, kdy převzala podnik předchozí firmy, vlastněné sportovními organizacemi.
Je to legální provozovatel hazardních her – viz odkaz na web Ministerstva financí ČR:

Zdroj: https://www.mfcr­.cz/cs/soukro­my-sektor/hazardni-hry/prehledy-a-statistiky/prehledy-legalnich-provozovatelu-whiteli/2021/seznam-legalnich-provozovatelu-hazardnic-42656

Reezo

Svým způsobem je to podvod, kde člověk má šanci mezi 0 a 0,000001 na výhru.
Každopádně státu jdou z toho velmi dobré daně a byl by stát proti sobě, kdyby zakázal loterii nebo jiné typy hazardu.
Každý hazard je nastavený tak, aby hráč byl v procentuální nevýhodě.

zjentek

Loterie Sazka je realita – reálně existuje.

V elektronickém světě není problém během několika málo vteřin vyhledat takovou kombinaci čísel, kterou NIKDO nepodal (nevsadil na ni). Zda takovou kombinaci lze uplatnit při slosování, na to ať si každý udělá vlastní názor dle vlastního chápání světa.

nyjono

Loterie je loterie.
Nedá se o ní říct že je podvod nebo pravda

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.