Avatar uživatele
Děda Louda

Je lidská hloupost zábavná?

Admin musí být pěkně bezcitný cynik. Otázku, týkající se lidské hlouposti (blbosti) přeřadil do kategorie Zábava.
Chceme, aby někdo takový dbal na naši čistotu, slušnost a morálku?
Jak oslavíme výročí defenestrace?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, chudst, tom004, barnajka, dědapetr, anonym, jeremi před 4694 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Zachováme klid.Lidská hloupost je věčná,a těžko se s ní bojuje.Ne nadarmo se říká,že „srážka s blbcem je horší,než přírodní katastrofa“.Takže v pohodě,a jedeme dál.:)
Doplňuji:
Vidím,že už jsem se s tím „někým“,srazil.Za posledních 52 minut mi zmizelo 17 bodů.Přeji mu,plné vnitřní „uspokojení“.

Upravil/a: tom004

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

A musel to byt Admin ? Ja to tedy s moji inteligenci tady moc nechapu .. ☹ . Jednou jsem se tu ptala , z jakeho duvodu nejvic lidi pacha sebevrazdy a dal mi to take nekdo do " zabavy " a to mi prislo opravdu hloupe, protoze v jednom tydnu jsem to slysela o 3 znamych z detstvi…( ze spachali sebevrazdu a bylo z toho opravdu vselijak ) ☹ beee -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
barnajka

Hloupost zábavná je (může být).. Ovšem lidská blbost už míň :))

Mě admin taky zarazil, je to pár dní zpátky. Dávala jsem otázku, vložila ji do kategorie Věda-ostatní.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dokazal-by-nekdo-v-procentech-vycislit-presnost-techto-statistik

Otázku jsem myslela smrtelně vážně, chtěla jsem znát odbornou odpověď, odborný názor chytřejších. A admin mi to šoupl do Zábavy. Přitom si všímám, že ryze debatní otázky nechává v „odborných“ kategoriích.
Admin je holt admin – admin tomu asi rozumí líp jak já :P

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chudst

Tak napiste adminovi na info@odpovedi.cz . Neberte to tak vazne; do Anket a Zabavy se dava v podstate to, co admin smazat nechce, ale primo do ostatnich se to take nehodi. Otazka „jak jste prezili konec sveta“ mi prisla spis k pobaveni, nez coby fakticka ;)

Kazdopadne: i kdyzby nakrasne tam dal faktickou otazku, je to admin – muze si tam dovolit nacpat vsechny otazky :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Pozor přátelé,tam je ANKETY A ZÁBAVA.Takže to přeřadil do ankety a ne do zábavy.Pokud byla otázka položena tak že vyzněla jako anketa,tak tam byla přeřazena.To chce klid,jak je psáno vždy pod Švejkem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Lidská hloupost je zábavná – na ní je existenčně postaveno mnoho médií a jejich majitelé když se dívají jak jim rostou konta si lidskou hloupost nemohou vynachválit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Valky

Když je někdo takový hloupoučký, mile, tak je to vtipné… Jako třeba Houmer v Simpsonových… To ještě beru, ale opravdová lidská hloupost, se kterou se setkáváme denně… to je spíše na zamyšlenou… Ale také těm lidem můžeme závidět… To co nás v životě trápí – náš vzhled, kila navíc, peníze… to oni neznají… jsou pořád spokojení!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Děda Louda

Díky všem, komu stálo zato, pokusit se mě vytrhnout z mého pocitu malomyslnosti. Adminovi psát nebudu, protože stejně sleduje dění, aby mohl naplňovat své představy Velkého Bratra a předvádět krkolomné eskapády. Nakonec jsme to my, kdo jsme přistoupili na jeho hru a pravidla, takže si vlastně nechci stěžovat, ne, že bych nemohl, ale nebylo by to nic platné.
Prozřel jsem.
Neberte všechno tak docela doslova.

před 4694 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek