Děda Louda

Je lidská hloupost zábavná?

Admin musí být pěkně bezcitný cynik. Otázku, týkající se lidské hlouposti (blbosti) přeřadil do kategorie Zábava.
Chceme, aby někdo takový dbal na naši čistotu, slušnost a morálku?
Jak oslavíme výročí defenestrace?

Nejlepší odpověď
tom004

Zachováme klid.Lidská hloupost je věčná,a těžko se s ní bojuje.Ne nadarmo se říká,že „srážka s blbcem je horší,než přírodní katastrofa“.Takže v pohodě,a jedeme dál.:)
Doplňuji:
Vidím,že už jsem se s tím „někým“,srazil.Za posledních 52 minut mi zmizelo 17 bodů.Přeji mu,plné vnitřní „uspokojení“.

Další odpovědi
anonym

A musel to byt Admin ? Ja to tedy s moji inteligenci tady moc nechapu .. ☹ . Jednou jsem se tu ptala , z jakeho duvodu nejvic lidi pacha sebevrazdy a dal mi to take nekdo do " zabavy " a to mi prislo opravdu hloupe, protoze v jednom tydnu jsem to slysela o 3 znamych z detstvi…( ze spachali sebevrazdu a bylo z toho opravdu vselijak ) ☹ beee -iv-

barnajka

Hloupost zábavná je (může být).. Ovšem lidská blbost už míň :))

Mě admin taky zarazil, je to pár dní zpátky. Dávala jsem otázku, vložila ji do kategorie Věda-ostatní.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dokazal-by-nekdo-v-procentech-vycislit-presnost-techto-statistik

Otázku jsem myslela smrtelně vážně, chtěla jsem znát odbornou odpověď, odborný názor chytřejších. A admin mi to šoupl do Zábavy. Přitom si všímám, že ryze debatní otázky nechává v „odborných“ kategoriích.
Admin je holt admin – admin tomu asi rozumí líp jak já :P

chudst

Tak napiste adminovi na info@odpovedi.cz . Neberte to tak vazne; do Anket a Zabavy se dava v podstate to, co admin smazat nechce, ale primo do ostatnich se to take nehodi. Otazka „jak jste prezili konec sveta“ mi prisla spis k pobaveni, nez coby fakticka ;)

Kazdopadne: i kdyzby nakrasne tam dal faktickou otazku, je to admin – muze si tam dovolit nacpat vsechny otazky :)

dědapetr

Pozor přátelé,tam je ANKETY A ZÁBAVA.Takže to přeřadil do ankety a ne do zábavy.Pokud byla otázka položena tak že vyzněla jako anketa,tak tam byla přeřazena.To chce klid,jak je psáno vždy pod Švejkem.

venkovan

Lidská hloupost je zábavná – na ní je existenčně postaveno mnoho médií a jejich majitelé když se dívají jak jim rostou konta si lidskou hloupost nemohou vynachválit.

Valky

Když je někdo takový hloupoučký, mile, tak je to vtipné… Jako třeba Houmer v Simpsonových… To ještě beru, ale opravdová lidská hloupost, se kterou se setkáváme denně… to je spíše na zamyšlenou… Ale také těm lidem můžeme závidět… To co nás v životě trápí – náš vzhled, kila navíc, peníze… to oni neznají… jsou pořád spokojení!

Děda Louda

Díky všem, komu stálo zato, pokusit se mě vytrhnout z mého pocitu malomyslnosti. Adminovi psát nebudu, protože stejně sleduje dění, aby mohl naplňovat své představy Velkého Bratra a předvádět krkolomné eskapády. Nakonec jsme to my, kdo jsme přistoupili na jeho hru a pravidla, takže si vlastně nechci stěžovat, ne, že bych nemohl, ale nebylo by to nic platné.
Prozřel jsem.
Neberte všechno tak docela doslova.