Gestas

Je lepší zpěvačka Olivie Žižková, nebo Markéta Muchová?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Kepler

Markéta Muchová

Nadbytečně vložena anketa. Ani jednu neznám, ale Feng-yűn Song bude určitě lepší.

Ušel ventil

Olivie Žižková

Určitě Olivie – její písničky proti migrantům snad zná každý , ale asi zatím jen mimo tuto poradnu , takový Ortel v sukni.

marci1

Olivie Žižková

Je nejlepší, ale od konce. Je to „rádoby“ zpěvačka!:-))
https://www.y­outube.com/wat­ch?time_conti­nue=69&v=YcWvqfiA-Yc

ivzez

Markéta Muchová

Ani jednu jsem nikdy neslyšela.
Přišla jsem o něco?

Malvína

Markéta Muchová

Nevim, neznám…

Kelt

Markéta Muchová

Markétu Muchovou znám, zpívala s Michalem Davidem pár hitů. Ale to není její pravé jméno. Tu druhou neznám. Ale dnes bych neposlouchal ani jednu.

xxx3

Markéta Muchová

To je podobné jako se ptát, zda je lepší jíst hrušku nahnilou nebo plesnivou.