Hetty

Je lepší umýt šaty tekutým nebo klasickým mýdlem?

Šaty se myjí?

Odpovědi
Drap

Šaty je nejlep dát do čistírny, nebo vyprat. Netušíme, z jakého jsou materiálu.

talka

Zlatý JELEN! Co nepustí v pračce ani žádným pracím prostředkem, zaručeně po namydlení skvrn – případně překartáčováním – jasný výsledek.

Kepler

Mýdlem nikdy, ať už klasickým, nebo tekutým. Problém je použité barvivo na dotyčnou textilii. Já jsem si tak potřísněné tričko zničil – flek sice zmizel, ale částečně se mi odbarvilo i triko.