sarinks258

Je lepší střední nebo vysoká škola pro módní návrhářku?

Je lepší střední nebo vysoká škola pro módní návrhářku?:)

Odpovědi
krftwrk

Zadna. Ve skole te nauci aktualni modu, jenomze za 5 let bude zase jina moda, lide budou mit jine naroky, vkus a tvoje roky studia budou v cudu !

Pokud chces obor, ktery ti bude uzitecky tak bez na zednika. Domy se budou stavet porad a pokud jsi sikovna tak si vydelas solidni penize

anonym

Nejdřív snad střední a pak vysoká, třeba textilní průmyslovka a vysoká škola textilní, nebo tak něco.

anonym

krftwrk myslíš, že lidi se nebudou oblíkat pořád? 😁 I tvoje montérky se budou postupem času měnit, ve střihu i v materiálu