Vikičistič

Je lepší si vyměnit forinty tady a nebo až v Maďarsku?

Jedu do Maďarska a je lepší si vyměnit forinty tady a nebo až v Maďarsku?

Nejlepší odpověď
atriplex

Pokud máte platební kartu, vyberte peníze až na místě z bankomatu. V Maďarsku jsou na každém rohu. Vyjde vás to nejlevněji. Počítá se totiž kurzem „střed“ a ne kurzem s přirážkou směnárny. Doporučuji vybírat co největší částku najednou než po částech, aby poplatek za výběr byl byl relativně co nejnižší.

Nezapomeňte si v Maďarsku koupit „tří puntový“ tokaj a čabajky. Pokud chcete tipy na Budapešť, tak mi napište.

Další odpovědi
Blecha

Raději bych měnil tady u nás