JarkaHor

Je lepší na ekzém cbd mast nebo cbd olej (vnitřní užívání)?

Odpovědi
Drap

Na každý ekzém funguje něco jiného.

da ny

Pro každého něco jiného. I podle typu ekzému. Je to prašť, jak bouchni., co komu vyhovuje, zda je kůže suchá nebo mokvavý ekzém. Někomu nepomáhá vůbec, ani jeden z produktů. Olej někdy ucpává pory (mně cbd olej ne), mazala jsem obojí i na klouby a páteře. Dobré zkušenosti s cbd mastí se stříbrem (obličej).

Allousek

Není od věci kombinovat obojí ;). Protože ekzém je problém, který se odehrává uvnitř a na kůži se pak projeví. Kdyby si potřebovala poradit, tak se ptej.

IvkaH

Když se mi udělala suchá ložiska, tak jsem si koupila tady ten krém, kterým jsem si je promazávala https://www.ras­takoala.com/pro­duct/detail/ca­run-hemp-skin-cream-bio-50-ml a v kombinaci s kapkami se mi to zase brzo ztratilo.

Michálek1245

Já bych třeba klidně doporučil i CBD šampón od https://cbdpr­emium.cz/kate­gorie-produktu/cbd-kosmetika/sampony/ Prostě když se budete mít, taky si omyjete i obličej. Stejně dneska všichni nosí delší vousy, které si myjí šamponem. Já CBD šampon používám i na vlasy i na pleť. Vlasy po tom mám krásně vyživené a na obličeji mi to dost výrazným způsobem zlepšilo akné. 😉