matej.kv

je lepší koupit mobil nebo tablet do 2000kč

Doplňuji:
s androidem a 1000gh procesor

Odpovědi
Reuef

A je lepsi auto nebo motorka ? Zalezi na tom co od toho zarizeni ocekavas…

Bedy

Za prvé tablet do 2000 neseženete – to co se prodává za takto nízký peníz je spíš drahé zrcátko nebo hračka, která mnoho nevydrží.
Co se týká mobilů, tak je to obdobné. Kvalita = aušus.

Jeslti chceš něco s Androidem, tak počítej aspoň s 1,5GHz jednojádrovým procesorem nebo ideálně s minimálně dvoujádrovým procesorem a tam by ten 1GHz mohl stačit.
Pak taky koukej na RAMku, Android potřebuje pro plynulý chod aspoň 768MB – řada má jen 512 a to není úplně vončo. Pod 512MB RAM nekupuj.
A hlavně si minimálně další 2 tisíce (nebo aspoň 1 tisíc) přidej.

Nebudeš-li trvat na Androidu, tak by se možná dalo něco sehnat se Symbianem (samozřejmě s tím novějším, ne tím starým pomalým, to bych ti nedoporučoval).

A rozhodl-li by ses pro tablet, tak tam aspoň to chce 5 tisíc, abychom se mohli bavit o solidním tabletu a né nějakém drahém zrcátku nebo krájecím prkýnku co nic nevydrží.
Tyhle krámy lidem vydrží tak půl roku, maximálně rok.

anonym

1000 GHz procesor 🙂

Za 2.000 Kč si nekupuj ani jedno, radši si zajdi na dobrou večeři…

Děda Louda

Obojí je špatná volba.

anonym

mobil do té ceny, budiž, ale slušný tablet je kolem 4–5000