Mirek Hruska

Je lepší jet na ostrov Pag trajektem nebo přes most?

Odpovědi
rrihamirek1

Zcela urcite pres most, kdyz uz se jede vozidlem. Mene byrokracie a jednodussi zpusob. Most by nemel byt zpoplatnen.

VaclavZeman

Jednak vubec nevim, kde to je a jednak bych tam v zivote nejel. Ale na mou obranu jsem mel ze zemepisu same bice.

Filip84

Most je státní majetek, přejezd je zdarma.

Přeprava osoby trajektem stojí, v saisoně, HRK 25.00, osobního automobilu HRK 112.00 – HRK 177.00, na trajekt se musí čekat, nalodění a vylodění něco trvá.

Nevím, co je pro Tebe lepší, protože lepší je subjektivní.

Ve zdroji máš plavební řád i ceník, sám sobě vyber.

Zdroj: http://www.no­valja.info/doc/335_t­rajekt_raspored­.pdf

Kajoch

My vždy použili trajekt, protože na Casku to bylo blíž. Záleží na tom, kam konkrétně jedete. Přestali jsme tam jezdit. Zrče pláž a její nekonečný hluk nás nakonec odradil.