Ing.internet

Je lehké vystudovat UJAK Praha(www.ujak.cz)?

Nejlepší odpověď
baghira

Podíval jsem se na obory, a většinou to jsou bohapusté okecávačky (Sociální a mediální komunikace? Audiovizuální komunikace a tvorba???). V porovnání s OPRAVDOVÝMI studijními obory (technika, medicína, fyzika, ekonomie) je to nebe a dudy. Ano, podle mě je takovéhle vzdělání velmi laciné (a je zřejmé, jakou „hodnotu“ mu přikládám, ve srovnání s jiným). No ale na titulu ze nepozná, za jakou cenu a za co byl získaný, že.

Další odpovědi
misa-radilka

Baghira to vystihl dokonale. Znám pár lidí, co znají lidi, kteří na UJAK studovali a z vyprávění… ano, vystudovat tuto školu není nijak těžké. (já se rozhodovala mezi oborem pojišťovnictví nebo ta evropská hospodářskosprávní studia, ale nakonec jdu na VŠFS, taky zaplatim dost, ale jsem si jistá, že tam nedostanu titul jen „za docházku“.