Lgee

Je krásná holka krásná i po ránu?

Pokud je to mladé děvče okolo 16–18 let?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
elkon

Ano

V tom případě nezáleží na denní době. Krásná holka se nepotřebuje vylepšovat.

Další odpovědi
Drap

Ano

Pokud je krásná, tak je krásná v každou denní dobu, i když pokaždé třeba trošku jinak.

Mravenec

Ano

Pokud je to hezká holka, tak ano. Pokud je to namalovaná holka, tak ne.

zjentek

Ano

KAŽDÁ (kterou miluješ) je URČITOU DOBU krásná po ránu! (; ((;

marci1

Ano

Holky jakéhokoliv věku jsou přirozeně krásné po ránu. 🙂

dubraro

Ano

Krása je v očích pozorovatele. Pro koho je krásná jindy, pro toho je krásná i ráno.

Porkman

Ano

Lgee

Mravenec – snad každá se maluje… Nevidím důvod proč by se to nemohlo vylepšit.

Mravenec

Je potřeba být přírodní. Maškary neuznávám. Jemné – nekřiklavé líčení ještě budiž.