Je Kanada vhodná pro život ?

Zajímalo by mě,jestli je Kanada,vhodná pro Evropana pro život a rodinu i podnikání?,Ikdyž podle Demografie Kanada přijímá každý rok okolo 280 000 imigrantů ? děkuji

Nejlepší odpověď
dubraro

Pokud ti nevadí poněkud chladnější počasí, tak ano. Mezi životem v bývalé západní Evropě a Kanadě není velký rozdíl. Dnes bych dal přednost Kanadě před jakoukoliv Evropou.

Další odpovědi
Arne1

Lidé tam žijí, i Evropané. Zrovna dvojice mých spolužáků z gymplu se tam před asi 10 lety přesídlila.

Drap

Ano je. Kromě původních indiánů mají kořeny všichni Kanaďané převážně v Evropě. Způsob života a zvyky jsou Evropě velmi podobné.

still

Žije tam můj strýc a já vážně přemýšlím o tom, že tam jednou odjedu dožít.