plebs

Je již známo jaký měl motiv zabiják střelec na FF či nikoliv?

Experti, znalci, psychiatři, odborníci, spolužáci, učitelé příbuzní a pod., podle šetření již policie má představu o příčině jeho činu.

Odpovědi
zjentek

Mně je motiv „filozofa“ docela jasný totiž já v prozápadním světě žiji a to přímo v centru/srdci jeho dem(ent)okratické společnosti.

da ny

Očekávat něco takového, je bláhové.
Budou to jen možné představy a dohady…

Pepa25

Není.

Očekávám stejný postup, jako při šetření útoku v Bratislavě 12. října 2022 ( případ „Tepláreň“) – vyšetřování bylo ukončení až 9.1.2024, tzn. až po více než roce, i když některým se to zdálo od začátku jasné. V mezidobí se šíříly různé fámy, policie čin různě překvalifikovávala, vyžadovala si posudky atd.

Kelt

A kdo nám to řekne když se vrah zastřelil.? To budeme vyvolávat duchy?