Pendolino

je ji6 let,začne uklizet jednu věc,ale mezitim se rozhodne uklidit druhou apak tam ma roztaženo vic než na začatku

Nejlepší odpověď
anonym

A?Je ji 6 let.Chvalte,ať ji neodradíte,vys­větlujte,před­pokládám,že jste matka nebo sestra? Jestli ségra,tak starší už umíš psát,tak taky chválit ,povzbuzovat a ukazovat,jak na to.

Další odpovědi
myšpulín

A co jí párkrát s uklízením pomoct, když trváte na tom, aby neuklízela celé odpoledne.
Prostě být u toho úklízení, aby věděla, jak si ten úklid představujete.

SajmonModer

Nějak ji motivuj. Vysvětli ji, ať si první uklidí jednu věc a pak druhou.

hanny 2

Buďte ráda,že má snahu uklízet.To moje vnučka nikdy nechce a myslí si,že to musí uklidit druzí,Ale teď jsou jí 4roky a už pochopila,že to tak asi nebude.