Houslovyklic

Je ještě možné někde uplatnit stravenky z loňského roku?

Odpovědi
Dochy

U těch co mají platnost do konce roku je to nejspíš ošetřeno v podmínkách. Obchodník je smí přijmout jen v době jejich platnosti a pro proplacení od stravenkového molocha je musí odeslat do konce ledna (tady si termínem nejsem jist). Takže leda načerno pokud najdete někoho ochotného je vzít – ale pochybuju.

Edison

Dnes jsme to zkoumali… Na stravenkách je uvedena platnost do konce loňského roku. Tedy už je obchodník přijmout NEMUSÍ. Ovšem vzhledem k termínu zaúčtování je někteří prodejci ještě akceptují. V naší oblíbené Jídelně je akceptují do 11.1.

iceT

Stravenky mají někde na sobě vytištěnou platnost, takže si stravenky pořádně prohlédni.